Hi! Legs
097 774 71 71

Стань чиїмось Героєм!

Взуття Hi! Legs - це інструмент, яким ми разом змінюємо життя інших.

Як це працює?

Якщо у вас є старі туфлі, черевики, сандалі або кеди в хорошій якості, але яким ви не можете знайти застосування (вони вам не подобаються, не підходять по розміру, набридли) – Ви можете стати чиїмось Героєм.

Ми обмінюємо таке взуття на нові Hi! Legs зі знижкою 25%.
Всі отримані пари реставруємо та віддаємо людям, які їх потребують.

Кому і як передається взуття?


Зібране взуття спочатку реставрується та дезінфікується. Після цього ми віддаємо його тим людям, яким воно необхідне більше, ніж просто як частина гардеробу.

Для того, щоб отримати взуття безкоштовно потрібно заповнити анкету у нас на сайті або зателефонувати. Після чого ми уточнимо всі деталі та запропонуємо можливі варіанти взуття.

Яке взуття підходить для обміну?


Ми обмінюємо взуття будь-яких брендів. Воно може бути, як новим так і ношеним, мати незначні пошкодження або відклеєну підошву, але просимо розуміння, приносьте взуття чистим.
 
Для обміну не підходять моделі з неякісних шкірзамінників, домашні капці, шльопанці, в’єтнамки або будь-яке інше дешеве взуття, яке не підлягає реставрації.

Чому ми цим займаємось?

У 2014-му році ми запустили колекцію жіночого та чоловічого взуття під українським брендом ETNODIM. Нашою метою було створення якісного взуття, яке зможе конкурувати з європейськими брендами.

Попрацювавши на ринку досить тривалий період, ми налаштували і вдосконалили технологію виробництва, зібрали сучасне обладнання та отримали велику кількість задоволених клієнтів.

На початку 2018-го року прийшло розуміння того, що ми хочемо і можемо бути більше, ніж просто ще одним виробником взуття. Так прийшла ідея створення бренду з благодійним напрямком.

3 WIN

Людина не просто купує нову пару якісного взуття Hi! Legs зі знижкою 25%, вона також залучена до хорошої справи.

Студенти з малозабезпечених сімей, жителі неблагополучних регіонів або працівники з низьким рівнем доходу, які не можуть придбати хороше взуття з різних причин, мають можливість отримати його безкоштовно.

Ми отримуємо нових клієнтів, яких заохочуємо допомагати іншим.