Арт-проект. Про функцію речей через містичну легенду
097 774 71 71
Арт-проект. О функции вещей через мистическую легенду

Ошатні сукні, нарядні костюми та красиве взуття - що ще зберігається на найвищих полицях шаф? Там, куди тягнуться очі і ніколи не тягнеться рука.


Навіщо ми, не користуючись зберігаємо те, що могли б носити та захоплюватись собою, або віддавати тим, кому воно потрібне? Чому речі, що мають задовільняти конкретну функцію споживання та нести користь, стають чимось міфічно-абстрактно цінним, недосяжним, важливим для подій що так і не сталися?

У своєму новому арт-проекті бренд Hi! Legs розказує легенду про людей-примар, що стали заручниками власних речей, і символізують нездійсненні за життя бажання - відкладені на колись. Це історія про загублених у часі та просторі.


Блог: Элемент: О функции вещей через мистическую легенду. Арт-проект - Редактирование Фото 3

Блог: Элемент: О функции вещей через мистическую легенду. Арт-проект - Редактирование Фото 4


Час потрібно вимірювати емоціями, а не речима. 


Чорнотроп - холодна пора осені, коли дорога ще не вкрита снігом. Суха, чорна, холодна земля, стає надзвичайно чуттєвою, вона відкривається та об'єднує два світи. Світ людей, та світ містичних істот.

Герої проекту не знаходять спокій у світі людей, бо занадто високо ставлять значимість речей. Ці речі приводять їх до стежки в потойбіччя під час чорнотропу аби захопити їх так само, як колись власники затримали їх у просторі шаф. Не ставайте заручниками власних речей. Не складайте на полиці красиві дні, щедрість та комфортне відчуття себе. Обирайте правильну стежку. 


Блог: Элемент: Арт-проект. О функции вещей через мистическую легенду - Редактирование Фото 5

Блог: Элемент: Арт-проект. О функции вещей через мистическую легенду - Редактирование Фото 6

Блог: Элемент: Арт-проект. О функции вещей через мистическую легенду - Редактирование Фото 7

Блог: Элемент: Арт-проект. О функции вещей через мистическую легенду - Редактирование Фото 8

Блог: Элемент: О функции вещей через мистическую легенду. Арт-проект - Редактирование Фото 9

Блог: Элемент: О функции вещей через мистическую легенду. Арт-проект - Редактирование Фото 10Автор проекту - Євген Мальчік
Автор статті - Манана Глонті

Повернення до списку