Чому та для кого створений бренд Хай Легс
097 774 71 71
Почему и для кого создан бренд Хай Легс

Привіт! Мене звати Аня, я працюю в команді Hi! Legs і хочу поділитися своєю історією, яка стала стартом для зародження концепції бренду.

Історія Хай! Легс починається з українського бренду одягу та взуття ETNODIM. Якщо бути конкретнішим, то ідея бере свій початок від стелажу із взуттям, яке компанія використовувала для фотосесій. Деякі моделі були поношені, деякі з незначним браком, через які продавати їх було вже неможливо.

Чомусь саме в цей момент, я вперше згадала свої студентські часи, фінансово не найкращі. Я подумала - от би мені хтось подарував хоча б одну таку пару декілька років тому.

А потім повернулася до реальності - це ж взуття може бути комусь потрібне: саме зараз у когось співбесіда на роботу своєї мрії, а у нього просто не має взуття, яке б надавало трохи впевненості; або студент, який вчиться в університеті, і всі гроші у нього йдуть на навчання, тому мова про нормальне взуття навіть не йде.

Повернувши погляд на цей стелаж знову, я запропонувала ці пари помити, відполірувати та віддати безкоштовно тим, хто їх зараз потребує.


Блог: Элемент: Почему и для кого создан бренд Хай Легс - Редактирование Фото 3


Декілька моделей такого взуття можуть змінити чиєсь життя. А декілька сотень пар такого взуття, можуть змінити сотні життів людей.

Так ETNODIM пішли далі. Вони зрозуміли, що на основі цієї ідеї можна побудувати нову концепцію, яка стане справжнім стимулом для покупки та виробництва взуття.


Хороше взуття потрібне кожному, але не всі можуть його придбати. Ми зараз говоримо про людей, які з різних обставин не мають можливості купити собі таку пару: студенти з малозабезпечених сімей, жителі неблагополучних регіонів, працівники з низьким рівнем доходу. 

У багатьох з нас вдома є взуття, якому ми не можемо знайти гідне застосування. Це може бути пара, яка не підходить по розміру і давно лежить у шафі. Або взуття, яке не подобається, але воно хорошої якості і його шкода викидати. Ми обмінюємо взуття будь-яких брендів, воно має бути придатним для носіння, може мати незначні пошкодження, які ми полагодимо.

Наш проект є абсолютно прозорим, ми хочемо об’єднувати людей допомагати іншим. Ми будемо так само продовжувати робити якісне, стильне взуття, але яке вже буде мати трохи більше сенсу. 

Автор статті - Анна КлуннаПовернення до списку