Взуття, як відображення тебе
097 774 71 71
Обувь, как отражение тебя

Кожного дня ми створюємо настрій та сприйняття себе, так і сприйняття іншими. Ми робимо зачіску, макіяж (чи навпаки, не робимо його), обираємо одяг та взуття. Всі ці маленькі деталі у своєму поєднанні створюють образ. Справа зовсім не про маску і так звану «неприродність». Справа у тому, що правильний підбір створює всередині нас гармонію. У вас, напевно, також є улюблені джинси або сукня, у яких ви почуваєте себе більш впевнено чи туфлі, які, як вам здається, приносять вам успіх.


Поговоримо про взуття?


Деякі спочатку обирають одяг, а потім, під нього, вже обирають пару взуття, деякі - навпаки. Але в будь-якому випадку взуття або підкреслює образ, або є його акцентом.


Ви помічали, як на підборах у вас змінюється хода і відчуття себе у соціумі? Інколи здається, що йдеш червоною доріжкою на вручення якоїсь нагороди. Або як у комфортних напівчеревиках не страшно довго гуляти засніженими вулицями? 

Ніби вони надають тобі суперсилу, і ви здатні подолати непогоду чи, навпаки, сприйняти її як казкову пору. А як червоні напівчоботи надають вам ще більшої жіночності, а й інколи навіть відкривають у вас сторони, яких, здавалось, не було.


Блог: Элемент: 8 преимуществ льняного постельного белья - Редактирование Фото 14


Черевики- Simon Red

Блог: Элемент: 8 преимуществ льняного постельного белья - Редактирование Фото 15


Челсі- Dacota Cream


Більш того, важливу роль взуття стало відігравати вже дуже давно. Ще у XIV сторіччі в Європі знатність прямо залежила від довжини туфель. Людина з вищого дворянства мала право носити взуття на 3 см більше дійсного розміру.

Хоч це було й незручно та некомфортно, але це було показником належності до вищого класу. Нині ми можемо обирати будь-яке взуття, яке забажаємо, але воно все одно відіграє роль при складанні враження про нас у оточення.

Блог: Элемент: Осенняя коллекция обуви

Блог: Элемент: Осенняя коллекция обуви

Блог: Элемент: Осенняя коллекция обуви

Блог: Элемент: Осенняя коллекция обуви

Блог: Элемент: Осенняя коллекция обуви

Блог: Элемент: Осенняя коллекция обуви2019 рік закликає нас не боятися експериментів: якщо ви не готові до яскравого взуття, то обирайте улюблену класику та доповнюйте її влучними аксесуарами або робіть акцент на інших предметах одягу.

 У зовнішньому вигляді ми можемо відобразити наш настрій або зробити для себе своєрідний challenge: змінити власне ставлення до себе. Так, ніхто ж не буде сперечатися, що одяг та взуття дуже впливають на самооцінку?


Чорні класичні чоботи в поєднанні з рожевою шубою з штучного хутра надасть звичному образу романтичності та ніжності, а в поєднанні з кольоровими колготами та спідницею з тваринним принтом - екстравагантності.


Блог: Элемент: 8 преимуществ льняного постельного белья - Редактирование Фото 14


Чоботи- Rosa Velour

Блог: Элемент: 8 преимуществ льняного постельного белья - Редактирование Фото 15


Челсі - Jockey RubyБордові напівчеревички розбавлять ваш casual: у такому наряді можно хоч на побачення, хоч на ділову зустріч, бо хто сказав, що переговори повинні проводитися лише у чорному?


Ваш гардероб - це маленький всесвіт, яким керуєте лише ви. Для цього не потрібно приймати закони, зачитувати декларації, вирішувати питання війни та миру. Для цього не потрібно багатомільйонних інвестицій. Все - у вашій голові. Все - ваша фантазія. Ніхто не бажає жити у світі, якому можна поставити оцінку «нормально». Завжди хочеться більше фарб, більше свята, більше емоцій. Робіть це за допомогою гардеробу. Він - те, з чим ми стикаємося кожного дня.


Блог: Элемент: Home Story. 1 день из жизни Алёны Османовой - Редактирование Фото 3


Челсі - Dacota Cream

Блог: Элемент: Home Story. 1 день из жизни Алёны Османовой - Редактирование Фото 4


Чоботи - Blue Line

Блог: Элемент: Home Story. 1 день из жизни Алёны Османовой - Редактирование Фото 5


Чоботи - Erbiy Classic

Блог: Элемент: Home Story. 1 день из жизни Алёны Османовой - Редактирование Фото 6


Чоботи - Polar Classic


.

Більш того, ви знали, що за статистикою в середньому людина проходить 3200 кілометрів за рік, а це відстань від Києва до Мадриду, просто уявіть! Нехай ваша щорічна подорож до Мадриду буде у взутті, яке приносить вам задоволення та надає впевненості в собі.


Автор статті - Анна Лобанова

Повернення до списку