Літня колекція взуття «She isn’t Forrest Gump»
097 774 71 71
Летняя коллекция обуви «She isn’t Forrest Gump»

«She isn’t Forrest Gump» - це нова колекція жіночих босоніжок, сабо, мюлі від Hi! Legs, яка відрізняється своїм гармонійним поєднанням жіночності та комфорту.

Чому саме така назва? Тому що серед моделей переважає взуття на підборах, а на підборах, як ви вже знаєте, особливо не побігаєш марафон. Ця колекція для дівчат та жінок, які полюбляють не поспішати, відчувати власну жіночність і при цьому не відчувати дискомфорту. Говорять, що краса потребує жертв, тому часто постає вибір між гарним і не зручним взуттям та взуттям, в якому комфортно, але яке не одягнеш під улюблену сукню. Але не обов`язково обирати: «She isn’t Forrest Gump» - це синтез краси та зручності. 

Особливої уваги в колекції заслуговують підбори.

Каблук має оптимальну висоту від 4 до 6 см. Саме така висота є комфортною під час носіння та не навантажує стопи. Крім того, підбори широкі та стійкі. Моделі розроблені спеціально для вузької стопи, середньої і широкої. Дуже часто дівчата стикаються з проблемою того, що знайти взуття під широку стопу - дуже складний квест. «She isn’t Forrest Gump» - для кожного.


She is not Forrest Gump
She is not Forrest Gump

Босоніжки Jee Brown та Jee Lily

Матеріали та декор.

Для створення моделей переважно використовувався велюр, що надає парам ніжної елегантності та шарму. Крім того, деякі жіночі босоніжки оздоблені вишивкою на заднику та підборах, що надає їм етнічної вишуканості.

Блог: Элемент: Летняя коллекция обуви «She isn’t Forrest Gump» - Редактирование Фото 5

Босоніжки Ray

Кольори.

В літній колекції зроблений акцент на матових відтінках: оливковий (колір дикої оливи), сірий, темно-синій, бордовий, коричневий, лимонний, відтінки мокко + попелястої рози, чорний, бежевий. Вони будуть пасувати як до яскравого луку, так і до одягу спокійних відтінків. 

«She isn’t Forrest Gump» - для прогулянок містом, побачень, роботи, ділових зустрічей. Велюрові, шкіряні босоніжки на стійких широких підборах, зручні мюлі з відкритими п'ятами та їх універсальність надає можливості комбінувати одну й ту саму пару з сукнями, джинсами чи спідницями, не обмежуючись лише конкретним стилем. Тому що не існує обов’язкових правил, є лише твій смак і твій гардероб.


She is not Forrest Gump
She is not Forrest Gump

Босоніжки Jee Lemon та Jee ClassicShe is not Forrest Gump
She is not Forrest Gump

Босоніжки Nancy та GeraБлог: Элемент: Летняя коллекция обуви «She isn’t Forrest Gump» - Редактирование Фото 11

Босоніжки Indi


Блог: Элемент: Летняя коллекция обуви «She isn’t Forrest Gump» - Редактирование Фото 12

Туфлі Black MollyЛаконічність, зручність, жіночність.
Не варто кудись постійно поспішати.
Насолоджуйся моментом тут і зараз разом з літньою колекцією взуття «She isn’t Forrest Gump».

Автор статті - Анна Лобанова

Повернення до списку