Типи Street people у колекції взуття HERO
097 774 71 71
Типы street people в коллекции обуви HERO

Японський модельєр Йоджи Ямамото черпає натхнення в книзі “Люди 20 сторіччя” Августа Зандера. Він розповідає, що за обличчям можна зрозуміти як людина жила, а за одягом, взуттям, її зовнішнім виглядом - яка в неї професія. Він називає їх балакучими обличчями. Чи реально зрозуміти це у 21 сторіччі?Кожного дня ми комунікуємо з різними людьми. Колегами, близькими друзями, рідними і тими, кого бачимо вперше на вулицях міста, і цілком вірогідно, що ніколи більше не зустрінемо. Далі хочеться поговорити про останніх.

Комунікація з незнайомцем може тривати кілька секунд, хвилину чи десять - за цей час у нас в голові встигає відкладатися образ перехожого, що трапився нам на шляху. Хто ці люди? Чому ми їх запам'ятовуємо? Чи ділимо їх на певні типи? 

У нашому фотопроекті за моделлю спостерігає не тільки фотограф. А ми, дивлячись на її стиль, взуття та пози, фіксуємо та складаємо картинку вуличної людини, незнайомки, перехожої. Ким вона могла би бути?


Ми фантазуємо.


ЧЕРЕВИКИ COMBATS HERO | Трансформація


Молода бунтарка, яка прогулює пари.Кожен студент, має одного або декілька улюблених викладачів. Окрім того, він має лекції, користь яких абсолютно не розуміє. І цілком вірогідно, що особисто для нього ця користь дійсно відсутня.

Героїня, яку ми бачимо на наступних фото, це розумна та освічена дівчина, з чітким розумінням чого вона хоче від свого життя зараз. Це пробуджує в ній бунт рухатися за подіями та обирати те, що до душі.


Блог: Элемент: Hi! Legs представляет коллекцию обуви HERO и размышляет над типами street people - Редактирование Фото 3

Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 3
Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 4

Черевики - Combats Hero

 

ЧЕРЕВИКИ WILD HERO | Cвіт сучасних ковбоїв


Фрілансерка, яка вилазить з дому тільки на концерти.Якби ми зустріли її на вулиці, то в голові б промайнуло: “Тиха вода греблі рве”. Бо на перший погляд тиха та боязлива, а насправді впевнена у собі, закохана у свободу та стиль дівчина, що схильна експериментувати та поєднувати складно поєднувані речі.


Блог: Элемент: Hi! Legs представляет коллекцию обуви HERO и размышляет над типами street people - Редактирование Фото 6

Ковбойки - Wild HeroЧЕРЕВИКИ CYBER HERO B | Cуперсила


Блогерка, яка пише про моду та стосунки.Її постійно проводжають поглядом. На неї звертають увагу і дорослі і діти. Вона має хороший, витончений смак і найбільше любить ділитися знахідками зі світу моди. Одночасно красивими та зручними. Вона тільки починає ставати популярною, і вже думає над тим, чи погодиться на рекламу у своєму профілі. Відповідає собі “тільки чесні відгуки”. Вона могла б не вилазити зі свого смартфону і слухати музику, замість шумів міста, але вітрини магазинів пропонують їй експерименти.


Блог: Элемент: Hi! Legs представляет коллекцию обуви HERO и размышляет над типами street people - Редактирование Фото 7

Блог: Элемент: Hi! Legs представляет коллекцию обуви HERO и размышляет над типами street people - Редактирование Фото 8


Cyber B


ЧЕРЕВИКИ CYBER HERO KH | Паралельна реальність


Свідома еко-активістка.

 

Дівчина, яка любить екстрим та пригоди. Вона має свою компанію друзів дитинства, з якими вони поступово відкривають для себе подорожі та кордони емоцій. Закохана в спорт та здоровий образ життя молодь. От серед яких людей, можна було б уявити собі цю дівчину-вегетаріанку.


Блог: Элемент: Hi! Legs представляет коллекцию обуви HERO и размышляет над типами street people - Редактирование Фото 9

Cyber Hero KhЧЕРЕВИКИ DAILY HERO | Велике значення маленьких вчинків


Артистка, яка після 23:00 бадьорить себе пуером.Співачка чи діджейка? Але однозначно любительниця гучних вечірок. Лідерка, яка любить збирати навколо себе людей. І незважаючи на досить серйозне ставлення до власного життя, вона дівчина, яка влаштовує веселе свято іншим.


Блог: Элемент: Hi! Legs представляет коллекцию обуви HERO и размышляет над типами street people - Редактирование Фото 10

Черевики - Daily HeroДивлячись на людину 21 сторіччя, говорити про її професію судячи зі стилю, досить складно. А от зрозуміти її вподобання та світогляд, цілком можливо. Якою була б книга фотографій з обличчями людей нашого покоління?


Нова колекція взуття Hi! Legs “HERO” - це про відображення girl power у взутті. Щоб ти не обрала - ти смілива.

Автор статті - Манана Глонті

Фото - Богдана Ткач

Стиліст - Варвара Барто


Повернення до списку