Hi! Legs: герої серед нас
097 774 71 71
Hi! Legs: герои среди нас
Hi! Legs - це концепція, яка живе, поширюється та стає ще популярнішою. І це круто, тому що благодійність стає трендом, а саме такий тренд потребує світ.

Ви можете віддати нам своє взуття, яке вам не підходить, не подобається чи просто набридло, отримати знижку у 25% на нашу колекцію, а ми передамо взуття тим, хто цього потребує.
 
Перейти у такий формат роботи для команди Hi! Legs був кроком у невідомість: ніколи не можна спрогнозувати точно, чи запрацює проект, чи зможе він знайти відклик у серцях людей.

Але проект запрацював: ми вже отримали більше 800 пар взуття, які передаємо в благодійні організації та людям, що звернулися до нас напряму. 

Ще один фактор, який радує: є люди, які не соромляться звернутися за допомогою, щоб отримати пару безкоштовно. Ми дуже переживали, що бар’єр звернення мало хто наважиться переступити. Багато хто ще вважає, що подібні прохання - це слабкість.

Нашою метою було знайти не абияке взуття, що буде в непридатному для носіння стані, а таке, яке б міг носити кожен. Саме тому ми ретельно відбирали та реставрували взуття, щоб у результаті нам самим не було соромно віддати його іншим людям.

Ми проробили масштабну роботу, тому нам так важливо було отримати зворотний зв’язок. Також, частину взуття ми передали благодійним організаціям «Карітас», «Життєлюб», та у жіночу в’язницю.

До нашої ініціативи також приєднались відомі зірки та блогери.

Катерина Осадча віддала нам майже нову пару свого взуття та повідомила про наш проект у своєму профілі в Інстаграм. Подібне поширення інформації через зірок для нас є дуже важливим, тому що так про нас зможе дізнатися ще більша частина населення, а разом ми зможемо зробити ще більше.

Блогери Маша Тимошенко, Аліна Френдій та Лєра Бородіна також підтримали проект та розповіли своїй аудиторії про Хай! Легс. Це дозволило нам охопити різні частини території нашої країни.

Інстаграм нині є дуже потужною платформою для розповсюдження інформації, а соціальні ініціативи неможливі, якщо про них ніхто не знає.


Блог: Элемент: Hi! Legs: герои среди нас - Редактирование Фото 3


За такий короткий проміжок часу існування ми зрозуміли, що герої є серед нас. Героєм може стати будь-хто: варто лиш зазирнути в шафу і знайти там пару взуття, яку ви вже не носите, віддати нам, і чиєсь серце наповниться теплом, а життя - надією, що все можливо.

Автор статті - Анна Лобанова

Повернення до списку