200 пар взуття на благодійність: допомога людям похилого віку від Хай Легс
097 774 71 71

200 пар взуття на благодійність: допомога людям похилого віку від Хай Легс

200 пар обуви на благотворительность: помощь пожилым людям от Хай! Легс
Сьогодні дехто став трохи щасливішим. Хай! Легс долучилися до ініціативи благодійної організації «Життєлюб». Ви, напевно, знаєте їх завдяки одному з проектів фонду «Обід без бід». 
Волонтери у будиночках в різних районах Києва годують людей гарячими обідами: переважно пенсіонерів, і людей, які не мають постійного місця проживання. Ми вирішили допомогти цим людям взуттям та передали близько 200-х пар усім потребуючим.

She is not Forrest Gump
She is not Forrest Gump

Поговоривши з організаторами проекту “Життєлюб”, ми дізналися, що ситуація дуже важка: багато хто, не маючи змоги купити хоч якесь взуття, носить рване, прив’язуючи його мотузками до ноги.

Це вражає та лякає одночасно. Велика частина цих людей не знають до кого звернутися, щоб отримати поміч. А такі проекти існують!

She is not Forrest Gump
She is not Forrest Gump

Найкраща подяка - це вражені та щасливі очі людей, які отримали навіть більше, ніж взуття - вони отримали надію на те, що у світі є люди, які готові подати їм руку у біді та підтримати.
Завдяки людям, які готові підтримувати подібні ініціативи, ті, хто потребують допомоги, отримують її. У випадку з Хай! Легс це відбувається двома шляхами: взуття отримують люди, що заповнили анкету на сайті, і благодійні організації.

She is not Forrest Gump
She is not Forrest Gump

 Все прозоро та відкрито. Навзаєм ви можете отримати 25% знижки на взуття з колекції Hi! Legs при умові, якщо ви віддасте взуття, що вам не потрібно, але яке ще в хорошому стані. Переважна більшість людей віддає взуття не заради знижки, а заради можливості бути причетним до доброї справи.

Можливо, ви й самі знаєте людей, які потребують підтримки. Розкажіть їм про Hi! Legs - навіть це вже крок, щоб полегшити чиєсь життя. Чим більше людей будуть знати про подібні проекти, тим більших масштабів може отримати допомога.

Здавалося, що може зробити лише одна пара взуття, яка лежить у чиїйсь шафі, але, насправді, це одна одягнута людина, яка не буде мерзнути в світі. Все починається з кроку. Декілька кроків - це вже шлях, за допомогою якого ми можемо зробити кращим життя сотні людей.

Автор статті - Анна Лобанова

Повернення до списку